تازه ترین خبر

خبرهای تازه از دنیای اطراف ما

پورحیدری:مظلومی بردن در بازی های حذفی را بلد است

منصور پورحیدری سرپرست استقلال که سابقه قهرمانی با این تیم در آسیا را دارد در مورد کری خواندن بازیکنان دو تیم می گوید:«من که از بچه‌ها خواستم کری نخوانند و خودم هم اهل کری خوانی نیستم. همه چیز داخل زمین مشخص می‌شود.هر کسی که کری می‌خواند نشانه ترسش است. سابقه نشان داده تیمی برنده بازی بزرگ می‌شود که تمرکز کافی داشته باشد.»


اودر مورد وضعیت روحی روانی استقلال ادامه می دهد:«همه چیز روبراه است. ما می‌دانیم یک بازی حساس داریم. پیروزی در این میدان یعنی راه یافتن به جمع 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا. اهمیت این بازی بسیار زیاد است و ما محکوم به پیروزی هستیم.»

استقلال در بازی‌های حذفی نتایج خوبی می گیرد و پورحیدری در این خصوص می گوید:«مظلومی تجربه بسیار زیادی دارد. او بازی‌های حذفی زیادی را در آسیا دیده است. زمانی که باخودم همکار بود چند بازی حذفی را پشت‌سر گذاشتیم. یکی از آن بازی‌ها مقابل السدقطر بود که آقای قاسمپور و مجید نامجو در آن بازی می‌کردند و ما توانستیم تیم راشکست بدهیم. امسال هم مظلومی بازی‌های حذفی زیادی را برده است که این نشان دهنده تمرکز بالای کادر فنی و بازیکنان در انجام اینگونه بازی‌ها است.در واقع او بردن دربازی های حذفی را بلد است »

علی فتح‌ا...زاده نسبت به تقسیم‌بندی ورزشگاه فولادشهر اعتراض‌هایی داشت که پورحیدری در این مورد می گوید:«باید در جلسه منیجر میتینگ حاضر شویم و ببینیم ناظر این بازیچه کسی است. امیدوارم در تقسیم‌بندی ورزشگاه تجدیدنظر شود. ما از قوانین لیگ قهرمانان آسیا باخبریم اما این بازی فرق می‌کند و ممکن است هواداران زیادی برای تشویق ما به اصفهان بروند.»

+   مریم فرجی ; ٧:۳٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢ خرداد ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir