تازه ترین خبر

خبرهای تازه از دنیای اطراف ما

بنگر: یکی از شیرین‌ترین گل‌های دوران فوتبالم را زدم/ من و سیدجلال دوست داریم برا

محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان در بازی با استقلال باز هم توانست گلزنی کند.


این گل هم مثل گلی که او در دیدار مقابل الاهلی به ثمر رساند مهم بود. بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در مورد گلی که به ثمر رساند می‌گوید:«‌ خیلی خوشحالم که این گل را زدم و فکر می‌کنم یکی از شیرین‌ترین گل‌های دوران فوتبالم بود. گلی که به الاهلی زدم حساس‌تر بود ولی گلی که به استقلال زدم شیرین‌تر بود و این گل را به هواداران سپاهان تقدیم می‌کنم.»

بنگر ادامه می‌دهد:« ما بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و خوشحالم که در نهایت به جمع 8 تیم برتر آسیا رفتیم. سپاهان نشان داد که بهترین تیم ایران است و بعد از قهرمانی در لیگ برتر قدرت خودمان را ثابت کردیم. سپاهان حتی می‌تواند به قهرمانی در آسیا هم برسد.»
از بنگر در مورد شعارهای تماشاگران علیه سیدمهدی رحمتی سوال می‌کنیم که اینگونه جواب می‌دهد:« حرکت تماشاگران سپاهان زشت بود و آنها نباید به رحمتی توهین می‌کردند. حواس من به بازی بود و نمی‌دانم چه حرف‌هایی در مورد رحمتی زده شد ولی نباید با او این برخورد را می‌کردند. من به خاطر اتفاقاتی که افتاد از رحمتی عذرخواهی می‌کنم.»
بنگر حالا قراردادش با سپاهان به پایان رسیده است. او در مورد بحث حضورش در پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی خاطرنشان می‌کند:« من و سیدجلال دوست داریم به پرسپولیس برویم ولی هنوز این اتفاق قطعی نشده است. با این حال فکر می‌کنم تا سه، چهار روز دیگر تکلیف من و سیدجلال مشخص شود.»
43

+   مریم فرجی ; ۱٢:٢۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir