تازه ترین خبر

خبرهای تازه از دنیای اطراف ما

رویانیان: بنگر، قاضی، حسینی و خلیل آزاد فصل بعد در پرسپولیس خواهند بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه علی کریمی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فصل آینده نیز در این تیم خواهد بود، گفت: محسن بنگر، محمد قاضی، سیدجلال حسینی وشجاع خلیل آزاد از دیگر بازیکنانی هستند که به جمع پرسپولیسی ها اضافه می شوند.

محمد رویانیان در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه از اردوی تیم ملی در کمپ بشیکتاش ترکیه  افزود: بر همین اساس وضعیت علی کریمی پس از برگزاری اردوی تدارکاتی در ترکیه و بازی با تیم ملی ازبکستان به طور قطع مشخص خواهد شد


وی در پاسخ به این سوال که در فصل جدید چند بازیکن به تیم پرسپولیس اضافه خواهند شد، گفت: 10 بازیکن به تیم اضافه خواهند شد که 6 نفر از لیگ برتر و 4 بازیکن نیز خارجی هستند. یکی از آنان دروازه بان خواهد بود.
وی در مورد بازیکنان داخلی که در این فصل به پرسپولیس ملحق خواهند شد، نیز گفت: محسن بنگر، محمد قاضی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل آزاد در این فهرست جای دارند و فصل بعد در تیم پرسپولیس خواهند بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص بازیکنان خارجی نیز گفت: دنیزلی عملکرد 4 بازیکن خارجی را مدت هاست زیر نظر دارد و قرار است با آنان قرارداد امضا کنیم. اما در حال حاضر نمی توانم بیش از این در این باره صحبت کنم.
رویانیان درباره شایعات جدایی دنیزلی نیز تصریح کرد: دنیزلی یک مربی حرفه ای است که با ما قرارداد دارد. از این رو مساله جدایی وی از تیم پرسپولیس به هیچ وجه صحت نداشته و شایعه ای بیش نیست.

وی با بیان اینکه در سال دوم کار سختی پیش رو دارد، اضافه کرد: انتظارات هواداران از تیم بسیار زیاد است و این موضوع کار مرا در سال آینده خیلی سخت تر می کند. در نظر داریم تیم قدرتمندی را برای این فصل ببندیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات سال گذشته این تیم نیز گفت: فصل پیش به پایان رسیده و دیگر به آن فکر نمی کنیم. در حال حاضر تنها به فصل آینده فکر می کنیم.

+   مریم فرجی ; ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٧ خرداد ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir