تازه ترین خبر

خبرهای تازه از دنیای اطراف ما

فتح الله زاده: نمی‌توانم جباری را بکشم،او مثل پسرم است!/ هرگز پنهان نمی شوم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تمرین امروز با جدیت ادامه پیدا می‌کند. من مدیری هستم که هیچ وقت پنهان نمی‌شوم. شاید در مواقع برد پیدایم نشود اما هر گاه باخته‌ام مقابل دوربین‌ها ایستاده‌ام و جواب هواداران را داده‌ام.                           

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، علی فتح الله زاده با حضور در محل تمرین استقلال اظهارداشت:قرار نیست بازیکنی را که اشتباه می‌کند بکشیم. شیث رضایی و محمد نصرتی اشتباهی کردند اما برگشتند. جباری هم اشتباهی کرده و هر چند در بخشی از صحبت‌هایش حرف راست زده اما حرف راستش را بد گفته است. اگر یکی به شما سیل بزند شما او را می‌کشید؟ فقط حق دارید به او یک سیلی بزنید ما هم اگر ضربه‌ای بخوریم همان ضربه را برمی‌گردانیم.

مدیرعامل استقلال تصریح کرد: قهرمان جام حذفی شدیم اما کسی چیزی نمی‌گوید ولی سوم لیگ شده‌ایم و همه از آن می‌گویند. این ما هستیم که جام را اول گرفتیم. کسی که مدیرعامل می‌شود همیشه خود را باید در شرایطی قرار دهد که آرامش ندارد. امروز هم بهتر است چرخی در این کمپ بزنید و آن زمین چمن را ببنید. اینجا همین مکانی است که می‌گفتند برای استقلال نیست اگر مال استقلال نیست پس ما اکنون چطور در آن قرار گرفته‌ایم؟

فتح الله زاده در خصوص اینکه روز گذشته درباره جباری صحبت‌های متناقضی انجام داده، خاطرنشان کرد: وقتی یک اتفاقی می‌افتد می‌خواهید برخورد شدیدی کنید اما وقتی بازیکن مصاحبه می‌کند و می‌گوید منظور دیگری داشته، قضیه فرق می‌کند. جباری مثل پسرم است اما او را تنبیه می‌کنم. در کمیته انضباطی شوخی نداریم و همه چیز جدی است. ما نباید به خاطر یک مصاحبه بازیکنی که سرمایه باشگاه است را بیرون بیندازیم.

+   مریم فرجی ; ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir