تازه ترین خبر

خبرهای تازه از دنیای اطراف ما

رویانیان: فدراسیون دستور دهد ملی‌پوشان را به تیم ملی می‌دهیم

محمد رویانیان می‌گوید اگر فدراسیون فوتبال دستور دهد باشگاه پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش خود را در اختیار تیم ملی قرار خواهد داد.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: خدارا شکر می‌کنم که تیم توانست در آسیا موفق باشد و دل هواداران را کمی شاد کند.من ظرف یکی دو روز آینده به امارات می‌روم تا به بازیکنان تیم خسته نباشید بگویم.
وی ادامه داد: آن‌ها تلاش زیادی کرده‌اند و ما می‌خواهیم قول‌هایی که برای پاداش داده بودیم را عملی کنیم.
رویانیان درباره حضور خود در تمرین امروز تیم ملی و دیدارش با کروش هم گفت: در هتل سری به کروش و بازیکنان تیم ملی زدم و به خاطر زحماتی که می‌کشند تشکر کردم. درصحبتی که با کروش داشتم این اطمینان را به او دادم که رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان تا جایی که می‌توانند از تیم ملی حمایت می‌کنند و از چیزی دریغ نخواهند کرد.
مدیرعامل پرسپولیس درباره ناراحتی کی‌روش از عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در اردوی تیم ملی گفت: من به خاطر این موضوع از کروش عذرخواهی کردم. اگر فدراسیون فوتبال به ما دستور دهد ما از حساسیت شرایط پرسپولیس چشم پوشی می‌کنیم و بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار خواهیم داد.
کروش در تمرین امروز (جمعه) تیم ملی از عدم حضور بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در تمرین تیم انتقاد کرده بود.

+   مریم فرجی ; ٧:٠۱ ‎ب.ظ ; جمعه ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩۱

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir