پورحیدری:مظلومی بردن در بازی های حذفی را بلد است

اودر مورد وضعیت روحی روانی استقلال ادامه می دهد:«همه چیز روبراه است. ما می‌دانیم یک بازی حساس داریم. پیروزی در این میدان یعنی راه یافتن به جمع 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا. اهمیت این بازی بسیار زیاد است و ما محکوم به پیروزی هستیم.»

استقلال در بازی‌های حذفی نتایج خوبی می گیرد و پورحیدری در این خصوص می گوید:«مظلومی تجربه بسیار زیادی دارد. او بازی‌های حذفی زیادی را در آسیا دیده است. زمانی که باخودم همکار بود چند بازی حذفی را پشت‌سر گذاشتیم. یکی از آن بازی‌ها مقابل السدقطر بود که آقای قاسمپور و مجید نامجو در آن بازی می‌کردند و ما توانستیم تیم راشکست بدهیم. امسال هم مظلومی بازی‌های حذفی زیادی را برده است که این نشان دهنده تمرکز بالای کادر فنی و بازیکنان در انجام اینگونه بازی‌ها است.در واقع او بردن دربازی های حذفی را بلد است »

علی فتح‌ا...زاده نسبت به تقسیم‌بندی ورزشگاه فولادشهر اعتراض‌هایی داشت که پورحیدری در این مورد می گوید:«باید در جلسه منیجر میتینگ حاضر شویم و ببینیم ناظر این بازیچه کسی است. امیدوارم در تقسیم‌بندی ورزشگاه تجدیدنظر شود. ما از قوانین لیگ قهرمانان آسیا باخبریم اما این بازی فرق می‌کند و ممکن است هواداران زیادی برای تشویق ما به اصفهان بروند.»

/ 0 نظر / 8 بازدید