لیلا اوتادی تکذیب کرد

به گزارش شبکه ایران،‌اطیابی در این باره توضیح داد که تصمیم داشته برای نقش اول سریال «سهمی برای دوست» از لیلا اوتادی استفاده کند اما: «متاسفانه به علت اینکه ایشان ممنوع التصویر هستند این همکاری ممکن نشده است و سپیده خداوردی جای ایشان را گرفت».

اما لیلا اوتادی داشتیم ضمن تکذیب این خبر به تماشا گفت: «این خبر به هیچ وجه صحت ندارد. برای اولین بار است این مساله را می شنوم. من حدود دو هفته پیش فیلم سینمایی «برگشت ناپذیر» را به کارگردانی امیر احمد انصاری تمام کردم. به تازگی هم قراردادی برای یک مجموعه تلویزیونی امضا کردم که جزئیات آن را بعدا اعلام می کنم».

بازیگر سریال های «آخرین گناه» و «اشک ها و لبخندها» در پاسخ به این پرسش که این شایعات از کجا نشات می گیرند، گفت: «واقعا نمی دانم. من پیگیری کردم و به من گفتند هیچ مشکل حراستی ندارم. فکر می کنم اینها از روی غرض ورزی و دشمنی بعضی ها با من است».

او همچنین درباره این شایعه که تاخیر در ساخت فیلم «شیطان شلوار لی می پوشد» هم به خاطر ممنوع الکاری این بازیگر است، گفت: «این مساله که اصلا هیچ ارتباطی به این شایعات ندارد و نمی تواند داشته باشد. من این فیلمنامه را 2 سال پیش خریدم. اما چون می خواهم این کار کارگردان و بازیگران و عوامل معتبر داشته باشد، منتظر شدم و الان در حال رایزنی هستم».

/ 0 نظر / 10 بازدید