فتح‌الله‌زاده و وزیر نبودند، هیچ تصمیم مهمی گرفته نشد

در حالی که هواداران استقلال انتظار داشتند امروز تکلیف باشگاهشان مشخص شود، عملا هیچ اتفاقی نیفتاد و همه چیز به روزهای آینده موکول شد. هیات مدیره استقلال از امروز ظهر به جلسه رفته بود و همه فکر می‌کردند در این جلسه مدیرعامل و سرمربی تیم مشخص می‌شوند اما در غیاب وزیر ورزش و علی فتح‌الله‌زاده که برای بازدید از تمرین تیم ملی به ترکیه رفته‌اند، هیچ تصمیم مهمی گرفته نشد.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال پیش از این‌که به جلسه بروند، موبایل‌هایشان را تحویل دادند! بعد هم به داخل اتاق رفتند و گرچه مشخص نشد که ریز مکالمات آن‌ها چه بوده، اما در نهایت همه فهمیدند در غیاب محمد عباسی و علی فتح‌الله‌زاده، جلسه هیات مدیره استقلال به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رسید و قدرت تصمیم‌گیری ندارد.
اواخر جلسه بود که پرویز مظلومی هم به جمع اعضای هیات مدیره اضافه شد تا عملکرد خودش را تشریح کند. او پس از آن‌که از جلسه خارج شد، گفت: «صحبت‌های خوبی انجام شد و باید ببینیم چه کسی مدیرعامل می‌شود. من گزارش کار فصل گذشته را دادم. نتایج بدی نگرفته بودیم که بخواهم اکنون بازخواست شوم. همه چیز خوب بوده و نباید همه چیز را زیر سؤال برد. هنوز اعضای هیئت مدیره برای انتخاب مدیرعامل به جمع بندی نرسیدند.» مظلومی همچنین تاکید کرد که تکلیف سرمربی و مدیرعامل استقلال چهارشنبه مشخص می‌شود.
اما عجیب آن بود که چند دقیقه بعد، مصاحبه رسولی نژاد منتشر شد و او به عنوان مرد شماره یک جلسه امروز، گفت: «امروز پس از 4 ساعت و 30 دقیقه جلسه اعضای هیات مدیره در رابطه با سرمربی فصل بعد به جمع بندی رسیدند و سرمربی جدید سه شنبه در حضور فتح الله زاده معرفی خواهد شد.»
چند دقیقه بعد، زمانی که جواد زرینچه مقابل خبرنگاران ایستاد، ضمن این‌که «چهارشنبه» را روز انتخاب سرمربی دانست، حرفی زد که باور کردنش مشکل است. او گفت: «مدیرعامل باشگاه استقلال را روز چهارشنبه انتخاب و معرفی خواهیم کرد. به دلیل غیبت علی فتح الله زاده نتوانستیم در خصوص انتخاب مدیرعامل و سرمربی به جمع بندی برسیم. قلعه‌نویی هم گویا برایش مشکلی پیش آمده بود و مقرر شد این مربی روز سه شنبه برنامه های خود را به هیات مدیره باشگاه ارایه کند. خاویر کلمنته هم گزینه خارجی ما برای هدایت تیم استقلال در فصل آینده است که همانند مربیان داخلی بزودی برنامه های خود را به هیات مدیره ارایه می کند. همچنین شهریاری، کردنوری، امیدوار رضایی و صلاحی هم گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه هستند.» زرینچه در حالی از کلمنته به عنوان گزینه سرمربیگری استقلال نام برد که این مربی حاضر نشده بود حتی سرمربیگری تیم ملی ایران را قبول کند. از طرفی زمانی که رسولی‌نژاد رئیس هیات مدیره استقلال تاکید می‌کند سرمربی انتخاب شده و سه‌شنبه معرفی می‌شود، کسی نمی‌تواند حرف زرینچه را در مورد کلمنته قبول کند؛ چراکه به گفته زرینچه، این مربی تازه قرار است برنامه‌هایش را به هیات مدیره بدهد! کسی که 4 سال قبل هدایت تیم ملی فوتبال را به این دلیل که می خواست مربی پروازی باشد ، نپذیرفت و حالا زرینچه ادعا می کند او برنامه داده تا صندلی پرویز مظلومی را بگیرد.
اظهارات متناقض اعضای هیات مدیره استقلال نشان می‌دهد آن‌ها به جمع‌بندی نرسیده‌اند و تا زمانی که وزیر ورزش و علی فتح‌الله‌زاده به ایران برنگشته‌اند، هیات مدیره هیچ اختیاری برای تصمیم‌گیری ندارد
/ 0 نظر / 7 بازدید