مارادونا:به کروش زنگ زدم اما او تهدیدم کرد

امروز روزنامه "الامارات الیوم" و "البیان الریاضی" در گزارشی به نقل از مارادونا گفت: من شخصا به کروش زنگ زدم و خود را معرفی کردم و از او درخواست کردم که خلعتبری را برای این مسابقه در اختیار ما قرار دهد، ولی او در جواب به من تهدید کرد که اگر خلعتبری در زمان مقرر به تیم اضافه نشود اسم او را از فهرست بازیکنان خط خواهم زد. انتظار چنین رفتار غیرمناسبی را نداشتم.زمانی که کروش به امارات آمد، به خوبی از او استقبال کردیم و با همدیگر قول دادیم که همکاری مناسبی بین ما صورت گیرد اما تا زمانی که در الوصل حضور داشته باشم و بازیکن ایرانی در این تیم بازی کند، اجازه نخواهم داد که کروش پایش را به باشگاه بگذارد. دوست داشتم خلعتبری در دیدار امشب حضور داشته باشد، اما متاسفانه کروش این اجازه را به ما نداد.»
درخواست مارادونا برای در اختیار گرفتن خلعتبری در حالی صورت می‌گیرد که تیم ملی ایران روز سه‌شنبه در یک دیدار رسمی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2014 برزیل به مصاف قطر خواهد رفت. قانون فیفا می‌گوید باشگاه‌ها باید 72 ساعت پیش از دیدارهای رسمی بازیکنانشان را در اختیار تیمهای ملی قرار دهند.»
در همین حال مدیر رسانه‌ای تیم ملی به خبرنگار ایسنا گفت: صحبت آقای کروش بر اساس منطق و قانون بوده است. قانون فیفا می‌گوید باشگاه‌ها موظف هستند که 72 ساعت پیش از دیدارهای رسمی بازیکنان‌شان را در اختیار تیمهای ملی قرار دهند و امروز 48 ساعت تا دیدار برابر قطر زمان باقی مانده است. مارادونا که بازیکن و مربی حرفه‌ای بوده این قانون را به خوبی می‌داند و نباید درخواستی غیر منطقی داشته باشد. به نظرم حق با کروش است. ضمن اینکه باشگاه الوصل در اردوی ترکیه هم اجازه حضور خلعتبری را نداد.»

/ 3 نظر / 14 بازدید
تک بت

سایت نظرسنجی ورزشی تک بت همراه با جوایز ارزنده:http://www.takbet.ir "لذت بیشتر تماشای مسابقات با دریافت جایزه"

احسان

سلام دوست عزیز خوشحال میشم اگر به سایت بنده مراجعه کنید و نظر بدبد وبلاگ درجه یکی دارید.

شهاب

سلام عزیز به وبلاگ منم سر بزن و نظرتو راجع به تبادل لینک بگوhttp://fighteralborz.blogfa.com