طومار برخی تماشاگران ذوب‌آهن علیه سرمربی

این در حالی است که برخی هواداران و لیدرهای تیم فوتبال ذوب آهن علیه انتخاب هیئت مدیره باشگاه موضع گرفته‌اند و طوماری تهیه کرده‌ا‌ند.

در این طومار که بیش از 40 امضا به همراه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی امضا کنندگان دیده می‌شود از انتخاب هیئت مدیره به شدت انتقاد شده است.

این طومار ظاهرا به طور خودجوش تهیه شده و امضا کنندگان آن کربکندی را مربی ورشکسته و خانه نشین نامیده‌اند. این طومار خطاب به مدیرعامل کارخانه ذوب آهن نوشته شده است.

این در حالی است که برخی منابع نزدیک به باشگاه ذوب آهن از اختلاف مدیران ارشد باشگاه ذوب آهن خبر می‌دهند و تهیه این طومار را هم بی‌ارتباط با این موضوع نمی‌دانند.

منصور یزدی‌زاده نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در این باره به خبرگزاری فارس گفت: با 10 گزینه مربیگری صحبت کردیم و برنامه آنها را خواستیم و در نهایت اعضای هیئت مدیره با هماهنگی مدیرعامل محترم کارخانه ذوب آهن انتخاب را انجام دادند. هرچند براتی همواره گفته به تصمیم‌های هیئت مدیره احترام می‌گذارد اما ما تمام موارد را چه در زمان مذاکره اولیه و چه پس از انتخاب و قبل از رسانه‌ای شدن با مدیرعامل کارحانه چک کردیم.

وی با انتقاد از برخی از هواداران اظهار داشت: آنهایی که اسم خود را هوادار می‌گذارند باید تابع تصمیم نمایندگان خود در باشگاه باشند. ضمن اینکه هر انتخابی صورت می‌گرفت برخی با آن موافق و برخی مخالفش بودند. همین هواداران در جریان مذاکرات ما با مربیان مختلف چند بار نظرشان در مورد سرمربی فصل آینده تغییر کرد. هیئت مدیره باشگاه مثل هواداران احساساتی تصمیم گیری نمی‌کنند و بر اساس برنامه انتخاب‌هایشان را انجام می‌دهد.

یزدی‌زاده تصریح کرد: هیئت مدیره پاسخگوی انتخابش خواهد بود. ضمن اینکه کربکندی یکبار با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شده و یک نایب قهرمانی داشته است. همچنین باشگاه ذوب آهن در بودجه محدودیت دارد و مثل گذشته نیست. با توجه به بودجه ما مربی را انتخاب کردیم و مناسب جیب خود خرج می‌کنیم. کربکندی یک مربی بومی خوب است.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه در مورد شایعه سفارش کربکندی از سوی اسلامیان گفت: چنین چیزی صحت ندارد و  ما تحت تاثیر عوامل بیرونی سرمربی را انتخاب نکرده‌ایم. اینگونه نبوده که با تماس افراد بیرونی سرمربی را انتخاب کنیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید