پیشنهاد هایی برای زنان که به خوش پوش بودن اهمیت می دهند

سارافون از آن لباس‌هایی است که خانم‌های باردار در تمام فصل‌ها مشتری آن هستند، به خصوص سارافون‌های جین که زیبایی بیشتری هم دارند. اگر طرفدار تیپ‌های اسپرت هستید، می‌توانید این سارافون را که جنس آن جین نازک و خنک است همراه با یک تی‌شرت آستین کوتاه یا به تنهایی در مهمانی‌های دوستانه بپوشید.
اصلا گرماست و شلوارک پوشیدن! لازم نیست فکر کنید به خاطر شرایط بدنی‌تان دیگر باید با شلوارک‌ خداحافظی کنید چون شلوار‌ک‌های راحت و در رنگ‌‌های متنوع مخصوص این دوران وجود دارد تا مانند گذشته بتوانید در خانه راحت و شاد باشید.از آنجا که احتمالا وقت زیادی از دوران بارداری را در خانه سپری می‌کنید، چه چیزی مهم‌تر از لباس‌های راحت برای خانه؟ هنگام انتخاب این لباس‌ها دقت کنید که گشاد و با جنس‌های نازک و ترجیحا با رنگ‌های روشن باشند. اگر مانند این لباس بند داشته باشند که بهتر است و با تغییر سایز باز هم می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
اگر به دامن پوشیدن علاقه دارید، دامن‌های پارچه‌ای را که سنگین و کلفت نباشند انتخاب کنید تا امکان تحرک را از شما نگیرند. این دامن پارچه‌ای مشکی را می‌توانید با انواع تاپ‌های مجلسی یا اسپرت رنگی ست کرده و در مهمانی‌های دوستانه یا رسمی‌تر شرکت کنید.
تاپ و بلوزهای آستین کوتاه هم از همان لباس‌های خانگی هستند که در این روزها از آن‌ها زیاد استفاده خواهید کرد. بنابراین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که آن‌ها را از جنس‌های با کیفیت خریداری کنید تا با استفاده مکرر در این دوران و شستن‌های مداوم همچنان سالم بمانند و زود از سکه نیفتند.
این مانتو هم با رنگ روشن و طرح بته‌جقه زیبایی که روی آن کار شده می‌تواند انتخاب خوبی برای دوران بارداری‌تان باشد. ضمن این که می‌توانید از آن استفاده دیگری هم بکنید. به این صورت که آن را با ساق یا جوراب بلند قهوه‌ای پوشیده و از آن به عنوان پیراهن هم استفاده کنید.
یکی از ویژگی‌هایی که هنگام انتخاب بلوز می‌توانید به آن دقت کنید این است که قسمت جلوی آن پیلی داشته باشد تا علاوه بر این که زیبایی بیشتری دارد و اندام‌تان را زیباتر نشان می‌دهد، بدن‌تان هم در آن راحت‌تر قرار بگیرد و فشاری ناشی از تنگ بودن لباس به شکم‌تان وارد نشود.برای روزهایی که می‌خواهید در بیرون از خانه فعالیت داشته باشید نیاز به مانتو دارید، آن هم مانتوهای گشاد و خنک و راحت. بهترین انتخابی که این ویژگی‌ها را داشته باشد پانچویی است که جنس نرم و سبکی داشته باشد و گشاد باشد تا هرقدر هم وزن اضافه کردید با خیال راحت بتوانید باز هم آن را بپوشید.
این تصور که باردار شدن مساوی است با از دست دادن بسیاری از عروسی‌ها و مهمانی‌ها تصور نادرستی است. با انواع لباس‌های مجلسی که برای خانم‌های باردار در فروشگاه‌ها وجود دارد می‌توانید در مهمانی‌ها شرکت کرده و خاطره خوشی از این دوران بسازید. مثلا این پیراهن راحت با رنگ‌های شاد و زیبا شما را یک مادر باردار شیک‌پوش و باسلیقه نشان خواهد داد.

/ 0 نظر / 99 بازدید