فتح الله زاده: سرمربی استقلال پنجشنبه معرفی می‌شود

وی ادامه داد: برای اینکه حق کسی ضایع نشود، به طور کامل گزینه های موجود را بررسی کرده و نتیجه را روز پنجشنبه اعلام خواهیم کرد.
به گفته وی پرویزمظلومی با استقلال نتایج بسیار خوبی گرفته است و یکی از گزینه های فصل آینده این تیم است و امیر قلعه نویی هم دیگر گزینه ای است که مورد توجه قرار دارد.
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اختلافش با اعضای هیات مدیره این باشگاه گفت: اختلافاتی وجود دارد که امیدوارم هرچه سریعتر حل شود. استقلال باشگاه بزرگی است و یک موج کوچک موجب نمی شود که در آن سونامی ایجاد شود و باید تلاش کنیم که استقلال درگیر بحران نشود.
وی در باره بازیکنان مورد نظر استقلال برای فصل آینده گفت: تلاش می کنیم که بازیکنان فعلی حفظ شوند و علاوه بر آن پنج بازیکن دیگر هم به ترکیب خودمان اضافه کنیم. بازیکنان مورد نظر ما دو نفر در پست مهاجم، یکی در پست هافبک تهاجمی، یک مدافع و یک دروازه بان برای قرار گرفتن به عنوان ذخیره مهدی رحمتی هستند.
فتح الله زاده درباره بودجه فصل آینده استقلال گفت: در این باره با وزیر ورزش مذاکره کرده ام تا مبلغ دقیق بودجه باشگاه مشخص شود و بدانیم چه میزان از هزینه ها به عهده ما است.
وی در باره مشکلاتی که مجتبی جباری در این فصل برای استقلال به وجود آورد، گفت: این مسائل مربوط به گذشته است و ما به آینده فکر می کنیم.
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از ساعتی پیش برای تعیین تکلیف موضوع مدیرعامل باشگاه استقلال درفصل آینده در وزارت ورزش تشکیل جلسه داده اند، اما فتح الله زاده به همراه وزیر ورزش و جوانان به ترکیه سفر کرده است.
/ 0 نظر / 11 بازدید